Temizlik / Teknik Servis

Temizlik / Teknik Servis

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin hijyenik ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün bir çok saatini işyerinde harcadıkları içindir. SERAŞ Temizlik  olarak 12 yıldır ofis temizliğinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir. 

Şirketimiz ofis temizliğini sizlerin isteğine uyacak şekilde periyodik ve genel olmak üzere 2 türlü yapmaktadır.  Periyodik temizlikte, hafta içi her gün 18:00-21:00 arası ve/veya haftasonu sabah 9:00'dan akşam 16:00'a kadar temizlikçilerimiz  devamlı olarak ofisinizi temizlemektedir. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat, sizlerin isteğine göre, gün sayısını arttırabiliyoruz. Genel temizlikte ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizliği yapılmaktadır. Ayrıca temizlik saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırdırlar.

Bunların yanı sıra, kitaplıklar, resim çerçeveleri, masalar da detaylı olarak temizlenmektedir. Ayrıca şirketlerin talepleri doğrultusunda belirli süreçlerde halı yıkama, cam temizliği de yapılmaktadır.

 • Ofisinizde uygulayacağımız temizlikte SERAŞ  olarak aşağıdaki maddeleri ofis temizliğiniz için uyguluyoruz.
 • Ofisinizin çalışma programına uygun sizlere özel temizlik programı çıkartıyoruz.
 • Ofisinizin duvarları, camları, çerçeveleri, oturma gruplarınız ve dolaplar tamamen temizlenmektedir.
 • Bunların yanı sıra, kitaplıklar ve çerçevelerde tamamen temizlenmektedir.
 • Sizlerin belirlemiş olduğunu süreçlerde, ofislerinizin cam temizliği ve genel temizliği yapılıyor.
 • Özellikle tuvaletlerin önemli bir bakteri kaynağı olduğunu düşünerek, tuvalet temizliğine ayrıca hassasiyet gösterilmektedir.
 • Kullanılan tüm malzemeler ve ekipmanlar dezenfekte edici özelliğe sahiptir.
 • Ofis Temizliğinizi yaparken ofis eşyalarına kesinlikle zarar vermiyoruz.
 • Eğer ofisinizde halı var ise, halılarınızın da temizliğini yapmaktayız.
 • Ofis temizliğiniz sizleri rahatsız etmeyecek şekilde, akşam 6-9 arası ve isteğe bağlı olarak isterseniz haftada 5 gün olarak temizliğinizi yapıyoruz.
 • Kısaca SERAŞ Temizlik olarak, sizden ofisinizi teslim aldığımız andan itibaren itinalı bir çalışma ile sizlere tertemiz ve hijyenik bir ofis teslim ediyoruz.

TEKNİK SERVİS

SERAŞ Teknik Servis ekibi, ticari yada residental binaların ihtiyaç duyduğu her türlü teknik hizmeti verebilen, binaların periyodik bakım ve onarımlarını üstlenebilecek donanımlı bir altyapıya sahiptir. Alanında deneyim kazanmış mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuz, elektrik, elektronik ve mekanikle ilgili her türlü tamir, önleyici ve koruyucu bakım hizmetleri sunmaktadır.

Bu hizmetler arasında, binaların ısıtma-soğutma, mekanik tesisat, havalandırma, su - atık su, elektrik tesisatı, jeneratör, hidrofor, asansör, yürüyen merdiven, otomatik kapı, iletişim sistemi ve havuz gibi sistemlerin onarımı ve bakımı vardır. 

Periyodik bakım ve onarım hizmetlerinizi SERAŞ uzmanlığına bıraktığınızda, büyük arızaların yol açmış olduğu zaman ve maddi kayıplardan kurtulur, aynı zamanda binaların içinde yaşayan ve çalışan insanların huzurlu bir şekilde işlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz.